2 Bildplatten
Porzellan Augarten färbiger Blütendekor ovale Form 15 x 12,3 cm
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
11.09.2013 - 15:00
- Vyvolávací cena:
EUR 280,-
2 Bildplatten
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Um?ní a starožitnosti |
Datum: | 11.09.2013 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 31.08. - 11.09.2013 |
Položky z jiných aukcí
- Altschliffbrillant-Damenring
- Zwei große Leintücher mit Ajourrand,
- Omega